O autorze

Powiązane artykuły

6 komentarzy

 1. 1
  Avatar

  Mac

  A jeżeli ma się już konto na GG poker to można legalnie założyć nowe konto na powyższej skórce? (chodzi oczywiście o kolejne użycie first deposit bonusa).

  Odpowiadać
  1. 1.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Przecież jest wszystko wyraźnie napisane:

   „WAŻNE! Jeśli zakładaliście wcześniej konto na którymkolwiek z poker roomów zrzeszonych w sieci GGNetwork (GGPoker, Natural8 itp.), to do rejestracji na 2bet4win musicie użyć innego adresu e-mail”.

   Odpowiadać
 2. 2
  Avatar

  Robert

  Mam konto na GG i własnie probowałem zarejestrować się zgodnie z podana tu instrukcja na 2bet4win. Zmieniłem oczywiscie adres e-mail ale podczas podawania swoich danych osobistych(takich jak na GG) dostałem komunikat ,ze taki uzytkownik już istnieje i konto nie moze zostać załozone.

  Odpowiadać
  1. 2.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Już od kilku miesięcy jeden gracz może mieć jedno konto w sieci GGNetwork.

   Odpowiadać
 3. 3
  Avatar

  Robert

  Więc warto skorygować to info ze wystarczy tylko zmienić e-mail i można się rejestrować mając wcześniej założone konto na GG lub Natural8.

  Odpowiadać
  1. 3.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Racja, nasze niedopatrzenie, dzięki. Tekst pisany był przed tymi zmianami.

   Odpowiadać

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.