About the author

Related Articles

6 Comments

 1. 1
  Avatar

  Mac

  A jeżeli ma się już konto na GG poker to można legalnie założyć nowe konto na powyższej skórce? (chodzi oczywiście o kolejne użycie first deposit bonusa).

  Reply
  1. 1.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Przecież jest wszystko wyraźnie napisane:

   „WAŻNE! Jeśli zakładaliście wcześniej konto na którymkolwiek z poker roomów zrzeszonych w sieci GGNetwork (GGPoker, Natural8 itp.), to do rejestracji na 2bet4win musicie użyć innego adresu e-mail”.

   Reply
 2. 2
  Avatar

  Robert

  Mam konto na GG i własnie probowałem zarejestrować się zgodnie z podana tu instrukcja na 2bet4win. Zmieniłem oczywiscie adres e-mail ale podczas podawania swoich danych osobistych(takich jak na GG) dostałem komunikat ,ze taki uzytkownik już istnieje i konto nie moze zostać załozone.

  Reply
  1. 2.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Już od kilku miesięcy jeden gracz może mieć jedno konto w sieci GGNetwork.

   Reply
 3. 3
  Avatar

  Robert

  Więc warto skorygować to info ze wystarczy tylko zmienić e-mail i można się rejestrować mając wcześniej założone konto na GG lub Natural8.

  Reply
  1. 3.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Racja, nasze niedopatrzenie, dzięki. Tekst pisany był przed tymi zmianami.

   Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.