About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Pierdolec

  Czesław od zawsze pasjonował się GTO i uważał, że obecne GTO, stosowane przez znaczną większość pokerowego świata jest błędne. Poprosił więc on stakera, aby wsparł jego autorski projekt GTO zwany „odwróconym GTO”. Staker zgodził się na to i Czesław zatrudnił skończoną ilość studentów informatyki, którzy rozpoczęli pracę nad tym projektem. Czesio w białostockim światku pokerowym słynął z tego, że uwielbiał rekurencyjny leveling, a to w połączeniu z odwróconym GTO miało dać niespotykaną dotąd strategię.
  Po dwóch miesiącach intensywnych prac nad programem studenci udali się do Czesia.

  – (Studenci) Czesio, mamy dwie wiadomości: dobrą i złą.
  – (Czesław) Zacznijcie od złej.
  – (S) Nie działa.
  – (Cz) A ta dobra?
  – (S) Skończyliśmy program.
  – (Cz) Nareszcie!

  Po tej rozmowie uradowany Czesio już wiedział, że pokerowy świat stoi przed nim otworem i wyruszył na jego podbój.

  Reply
 2. 2

  Ja

  Analogia tylko częściowo trafiona. Czesio przeszedł na farcie 50% fieldu. Itm to 10% czyli strefa medalowa. Czesio powinien budować stack widząc ze pros z Argentyny prawie się wyjebal z Arabam, dzięki czemu mógł trafić na day 4 na stolik z wesołymi Australijczykami.

  Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.