About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  DrunkenBishop

  Pytanie tylko czy np MuchBetter pozostanie bezpieczny? Co jeżeli on również, podobnie jak REvolut, uzyska licencję (czy co tam uzyskują) bankową w Polsce i będzie zobligowany do przekazywania informacji gestpo skarbowemu. Czy i na ile realne jest takie zagrożenie?

  Reply
  1. 1.1

   JackDaniels

   Przez tyle lata funkcjonowania nie zrobił tego Skrill czy Neteller, więc szanse na to, że zrobi to nowy na rynku MuchBetter, który na dodatek „chwali się” faktem wspierania e-gamblingu, są raczej niewielkie…

   Reply
 2. 2

  miki

  Czy z jednego konta Ecopayz mogę wpłacać pieniądze na dwa konta na pokerstarsie? Moja dziewczyna chciałaby też pograć, a nie ma swojego Ecopayza

  Reply
  1. 2.1

   JackDaniels

   Na 99% nie, ale jeśli Ty masz konto, to załóżcie konto na EcoPayz Twojej dziewczynie i wysyłaj jej kasę na grę, to najłatwiejsze rozwiązanie.

   Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.