About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Mateusz

  Czy Dominik nie poleciał mając K6 na 66 gdy na stole leżało K6? Tak wynika z relacji na pokernews… Byłoby świetnie mieć jakiś update o Polakach co najmniej raz na godzinę.

  Reply
  1. 1.1

   bek0n

   Hej, dzieki za komentarz. Możliwe, że tak – tutaj mój błąd bo Dominik odpadł chyba z Eureki 2 pary na 2 pary i jakos pomieszałem te rozdania (slysze i widze ich codziennie setki wiec moze sie pomieszac). Konkretów nie znam, bo na własne oczy nie widziałem, a Dominika tez dzis nie spotkałem. Jeśli chodzi o pokernews to też nie mam pełnego zaufania (wczoraj napisali ze Jawor odpadl na niemca z Asami na tripsa. A odpadl na Hiszpana (jak ten Niemiec juz nie gral) majac AQ na quada.)

   No to tak właśnie mniejwiecej wychodzi, update raz na godzine (dzis bylem na 4 godziny gry i powstaly z tego 4 wpisy). Pressroom jest stosunkowo daleko od sali turniejowej, do tego ja nie mam jeszcze wielkiego doswiadczenia w robieniu relacji – a tutaj trzeba napisac tekst, zgrac zdjecia, zedytowac, wrzucic do tekstu, skontrolowac etc i zajmuje mi to około 20min. Wiec tak w 20 min opisze to co w 40 min zaobserwowalem. To sa w miare ok proporcje i ciezko to samemu poprawic.

   Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.