About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Łukasz

  100% zgoda. Dobry tekst!

  Reply
 2. 3

  Krismat

  Uważam, że nie można znaleźć jednej uniwersalnej konkluzji w takim temacie, bo każdy jest inny, obviously. Niektórzy lubią to wtaczanie kamienia pod górkę 10 godzin dziennie, lubią widzieć progress, porównywać do siebie sprzed x czasu, widzieć ile % ludzi się wywaliło po drodze, to daje bardzo dużo satysfakcji , dotarcie na metę, a klikanie w guziki może być pasją przez 30 lat, jeśli ma się zdrowe mindsetowo podejście, tak jak kogoś pasją może być zbieranie bursztynów przez całą emeryturę, my się będziemy zastanawiać i pisać eseje na 500 słów, a to po prostu się czuje w środku albo nie. Nie trzeba też iść w taką skrajność jak „jestem dobrym pokerzystą to jestem dobrym człowiekiem”. Nad ego należy pracować, żeby w żadną ze stron za bardzo nie skręciło.

  Każdy człowiek potrzebuje mieć jakiś cel, a lepiej jest mieć cel (pracę) , która może dać nam wolność(pieniądze), jakiś poziom życia i spokój, właśnie brak tego szefa w gównokorpo – niż jakieś pierdoły w stylu obejrzenie100 seriali na netflix czy 10 000 postów na 4chanie jakie to życie mierne, odróżnianie useless aktywności od tych, które mają value dla życia to też umiejętność. Każdy ma wybór co robi ze swoim czasem i umysłem. Szczególnie w tych czasach gdzie atencja jest praktycznie jak waluta, warto mądrze ją inwestować i nie dywagować, że trzeba być od razu pojebem żeby się poświęcić, postarać. To brzmi jak wymówka.

  Reply
 3. 4

  Odonkor

  Wydaje mi się że sam sobie odpowiedziałeś co chcesz robić 🙂
  człowiek jest stworzony do pracy a nie do nic nie robenia, nazwya to jak chcesz ale pracą może być „bawienie się ze świniakami”:0

  Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.