About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Grzechu

  Rejestrując się na Facebook akceptujesz regulamin.Jeżeli go łamiesz dostajesz ostrzeżenie,jedno,drugie,trzecie (tak było w przypadku Konfederacji) później wylatujesz.Tyle w temacie koniec kropka.
  Poza tym w PL zmarło na SARS ponad 100tyś osób nie ma więc miejsca na debilne niepoparte niczym szurowe teorie antyszczepionkowe głoszone tylko po to żeby budować sobie poparcie polityczne.
  Wybacz ale pisanie tu jakiejkolwiek cenzurze to zwykłe pierdolenie od rzeczy.Konfederacja i jej liderzy od zawsze byli za cenzurą i ograniczaniem wolności obywatelskich.
  Tu nie ma żadnej cenzury tu jest tylko eliminowanie z internetu jednostek głoszących fałszywe i niczym nie potwierdzone teorie o pandemii SARS i szczepionkach j/w tylko dla doraźnych celów politycznych. (WSZYSCY W ZARZĄDZIE KONFEDERACJA SĄ ZASZCZEPIENI BTW)

  Reply
 2. 2

  Dawid VD

  Ciekawi mnie, czy inni specjaliści podzielają Twoją opinię. Pierwszy raz się z nią spotykam, ale całość artykułu sprawia, że mnie przekonujesz 🙂 Na pewno będę zaglądał tu częściej, Pozdrawiam 🙂

  Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.