About the author

Related Articles

12 Comments

 1. 1

  Walduś

  Uprzejmie proszę o podanie imienia i nazwiska autorki tego wysrywu.

  Reply
  1. 1.1

   0.25bet

   Z szacunku – nie 😛

   Reply
   1. 1.1.1

    Walduś

    A jaki ma to związek z szacunkiem?

    Reply
    1. 1.1.1.1

     0.25bet

     to powiedz mi w jakim celu mam podawać te nazwiska

     Reply
 2. 2

  Mariusz

  „Oczywiście zero źródła lub choćby wzmianki, na podstawie jakich przesłanek autorki doszły do takich interesujących wniosków.”a autor bloga pisze o źródle tak „Ostatnio w pewnej książce dotyczącej uzależnień behawioralnych (poważnych i szanowanych autorek, od dobrego wydawnictwa i po pozytywnej ocenie recenzentów) znalazłem fragment tekstu, który chyba nie powinien się tam znaleźć” same konkrety hm…podpis pod ankietą na stronie źródłowej jest trochę inny. Pierwsza myśl to dlaczego czytasz te książki? Mam nadzieję ,że dla przyjemności a nie tylko po to aby krytykować ,albo…. Z mojego punktu widzenia uzależnienie od kompulsywnych zachowań jak i środków odurzających to choroba uznane przez WHO . Jak myślisz , że nie ma pokerzystów którzy są chorzy to jesteś naiwny. Pamiętam czasy kiedy mocno starano się udowodnić „poker to sport” dzisiaj już ten temat zamilkł. Wiekiem bliżej mi do JD i czas interesowania się szeroko rozumianą „społecznością pokerową”podobny. Choć sam już raczej nie gram z przyjemnością czytam ,oglądam relacje itp. Uważam ,że pokera albo się kocha albo nienawidzi . Widziałem wiele wzlotów naszych pro-sów jak i niestety upadków. Może to nie były domy ale sumy za które można by kupić dom. Temat jest bardzo złożony i szeroki (lubię pióro JD , wypowiedzi niekoniecznie )i chętnie przeczytałbym fajny przemyślany tekst(rzetelny). Może kiedyś… czekam na 1 Polską bransoletkę może wtedy spojrzenie ludzi będzie inne…

  Reply
  1. 2.1

   JackDaniels

   Mariusz, sprecyzuj proszę „lubię pióro JD , wypowiedzi niekoniecznie”, bo mnie zaintrygowałeś 🙂

   Reply
   1. 2.1.1

    Mariusz

    Rafale uważam ,że piszesz jedne z lepszych jak nie najlepsze teksty o pokerze…ale na strimach nie zawsze mogę Cię słuchać. Pozdrawiam

    Reply
    1. 2.1.1.1

     JackDaniels

     No cóż, ja zawsze mówię, co myślę, a niekoniecznie to, co chcieliby ludzie słyszeć. Może się to czasem nie podobać, ale przynajmniej jestem szczery i autentyczny 🙂

     Reply
  2. 2.2

   0.25bet

   Po pierwsze to jest blog, a nie rzetelne źródło naukowe. Ja tu nic nie muszę – ja mogę. Po drugie nie podaje info. dot. książki ze względu na szacunek do autorów, choć takie – niczym nie poparte – fragmenty mogłyby sobie darować.

   Po drugie TAK – hazard patologiczny czy kompulsywny jak go nazwałeś jest zaburzeniem i trzeba go leczyć. TAK – są pokerzyści mający problemy z hazardem. Nie wiem na podstawie czego założyłeś, że twierdze, że jest inaczej… Poza tym odsyłam do pierwszych dwóch wpisów mojego bloga, bo chyba się nie zrozumieliśmy.

   Reasumując poker może być uzależnieniem i ktoś może mieć z tego tytułu poważne problemy, taki ktoś nie powinien grać i powinien przejść terapię. Poker może być również pięknym sportem, który dostarcza graczom i kibicom szerokiego wachlarzu emocji, a przecież o to w sporcie chodzi.

   W kontakcie!

   Reply
   1. 2.2.1

    Mariusz

    Dla jasności szanuję Twoją wolę i chęć pisania . Jak już to rzekł JD większość ma to gdzieś . Wydajesz się być poruszony moim komentarzem. Myślę , że nie potrzebnie . Zwyczajnie uznałem ,że jeżeli wymagasz coś od autorek ( nie jestem pewien czy czytałem ale… w moim odczuciu to zwykła przenośnia) myślałem ,że pokarzesz jak to powinno być i tyle.
    pozdrawiam

    Reply
    1. 2.2.1.1

     0.25bet

     Wymagam, aby książka popularno-naukowa była rzetelna, ale na takie komentarze, które są tylko prywatnymi opiniami osoby prywatnej nie powinno być w takiej publikacji miejsca, ot co.

     Poruszony może nie, ale uznałem, że zarzucasz mi, że mój wpis jest umniejszeniem wagi uzależnienia od hazardu, a cel mojego bloga był nieco inny.

     Pozdrawiam – ćwierćbet.

     Reply
  3. 2.3

   Wi3l3bnY

   Proponuje poczytac slownik pod haslem sarkazm i ironia. Przymrozyc lekko oko, rozsiasc sie wygodnie w fotelu, nalac sobie szklaneczke JD i przeczytac tekst jeszcze raz. Autor nie pisze z punktu widzenia nauki na dany temat a raczej stereotypow. #milego_dnia #napisz_lepiej #JD

   Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.