Coraz ciekawsza robi się oferta dla graczy, którzy chcą zgłębiać pokerową wiedzę! Swoją premierę miała właśnie nowa szkoła pokera – Playerly!
Czym jest Playerly?
Rynek szkoleniowy dynamicznie rośnie, a pokerzyści mają wiele sposobów na poprawienie umiejętności. Teraz przybędzie im nowe bezcenne źródło zdobywania wiedzy. W sieci pojawiła się przed momentem nowa szkoła pokerowa pod nazwą Playerly. Jej twórcami i założycielami są Mateusz „Chrobson” Chrobak, Piotr „Perez” Kaczmarek i Michał Kościelniak. Warto też z pewnością dodać, że szkoła działa na rynku w pełni legalnie!
Jak mówią twórcy Playerly, jednym z głównych celów nowej szkoły jest łączenie wysokiej klasy trenerów z zawodnikami z całego świata. Warto zwrócić choćby uwagę na trenerów typu OMGACEACEACE, Magiet12 czy MaTitheone, czyli polskich graczy, którzy w swoich odmianach od dawna odnoszą ogromne sukcesy, a teraz po raz pierwszy zdecydowali się podzielić swoją wielką wiedzą z mniej doświadczonymi pokerzystami. Atutem szkoły jest też z pewnością różnorodność trenerów, co daje praktycznie pewność, że zawodnicy łatwo znajdą materiały dostosowane do swoich potrzeb.
Filmy szkoleniowe są dopracowane w każdym elemencie. Co niezmiernie istotne – będą one dostępne w różnych językach (docelowo w ośmiu). Już teraz można korzystać z wielu materiałów przygotowanych w języku polskim. Z tygodnia na tydzień biblioteka filmów szkoleniowych będzie się powiększać – już w tej chwili na publikację czeka kilkanaście nowych kursów!
Trenerzy z najwyższej półki
W gronie trenerów w szkole Playerly znajdują się w tej chwili:
- Chad Walker (grinder MTT i SNG z zyskiem w wysokości ponad 1.000.000$ i ROI 40%)
- Chrobson (specjalista od gier Spin&Go na stawkach 250$-1.000$)
- Claudio Leinhold (gracz Zoom NL Hold’em na stawkach 100$/200$)
- Danilo Chen (trener ds. mindsetu)
- Grayson Nichols (w turniejach wygrał ponad 4.000.000$)
- IloveNBA23 (grinder PLO na stawkach od 200$-1.000$)
- Jacobo Montoya (gracz MTT, w turniejach wygrał ponad 2.500.000$)
- Junai Straussj (gracz cashowy Zoom NLH i Heads-Up na stawkach 500$/1.000$)
- Magiet12 (gracz high stakes MTT i cash, mistrz WCOOP i SCOOP)
- MaTitheone (gracz high stakes Spin&Go i Heads-Up na stawkach 250$-1.000$)
- OMGACEACEACE (gracz high stakes MTT, mistrz WCOOP, SCOOP i Sunday Million)
- Piotr „Perez” Kaczmarek (od 5 lat trener Spin&Go)
- Stoyan „S Georgiev” Madanzhiev (mistrz Main Eventu WSOP Online 2020, gracz Spin&Go na 250-1.000$)
- zwycięzca (gracz medium i high stakes MTT, gracz Spin&Go na stawkach 250$)
- xptboy (wieloletni trener w szkołach pokerowych, gracz Spin&Go na stawkach 100$)
Skład już na samym starcie projektu jest nieprawdopodobnie silny, a twórcy szkoły twierdzą, że to dopiero początek i mają w planach przyjmowanie kolejnych topowych szkoleniowców.
Oferta Playerly
Obecna oferta szkoleniowa Playerly składa się z czterech sekcji:
- MTT – dostępne są filmy szkoleniowe w formacie „review” turnieju SCOOP 6-Max za 530$, turnieju Bounty Builder za 530$, a także film dotyczący gry przeciwko rywalom z bardzo małym stackiem
- Spin&Go – dostępne są filmy nt. gry w Spin&Go za 25$, 50$, 100$ i 500$, gry przeciwko donkbetom na flopie, przeciwko rekreacyjnym zawodnikom
- Pot-Limit Omaha – dostępne są filmy nt. gry w Zoom PLO 100$ i 200$, analiza gry w finale turnieju SCOOP za 215$
- No-Limit Hold’em – najpopularniejsza wersja cash games
Jak się uczyć z Playerly?
Jeśli chcecie rozpocząć naukę z trenerami Playerly, to wystarczy kliknąć TUTAJ i założyć swoje konto w szkole. Dzięki temu dostaniecie możliwość zakupienia interesujących Was materiałów.
Mocną stroną Playerly jest cennik. Przykładowo – trzyczęściowy film szkoleniowy autorstwa OMGACEACEACE z jego turnieju SCOOP to koszt około 55€. Z kolei pierwsza część filmu, który przygotował Magiet12 z finału zwycięskiego turnieju SCOOP, to koszt około 37€. Nie ma co ukrywać, że na większości platform szkoleniowych ceny za tego typu materiały szkoleniowe są kilkukrotnie wyższe.
Co wyróżnia Playerly na tle konkurencji? Z pewnością jest to przede wszystkim duże doświadczenie praktyczne i sukcesy odnoszone przy pokerowych stołach przez jej twórców. W tym przypadku dobrze sprawdza się powiedzenie, że to szkoła pokera zbudowana przez graczy i dla graczy. Nikt lepiej od nich nie wie, jaką drogę trzeba przejść, aby w swoich dziedzinach stać się najlepszymi z najlepszych.
Jeśli chodzi o plany na najbliższą przyszłość, to Playerly planuje uruchomić bloga i kanał na Twitchu. W planach jest także wspieranie lig pokerowych. Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą, można skorzystać z formularza kontaktowego na ich stronie.