About the author

JackDaniels

JackDaniels

Redaktor naczelny RailMe.com, dinozaur polskiego pokera, fan trash talkingu i 53 w drzewkach

Related Articles

2 Comments

 1. 1
  Avatar

  mc11

  Spróbuję napisać jak najbardziej dyplomatycznie: Wiadomo, że gry cashowe są w Polsce nielegalne, i kluby na bank przestrzegają prawa, ale może istnieje w jakimś forma gry gdzie przy jednym stoliku siedzi 5-10 graczy, blindy nie rosną i można robić rebuye ? Jeżeli to pytanie jest za bardzo „szemrane” i nie wolno odpowiadać publicznie na takie rzeczy to śmiało proszę redakcję o usunięcie komentarza.

  Reply
  1. 1.1
   JackDaniels

   JackDaniels

   Każdy legalny klub pokerowy oferuje tego typu gry obecnie, mają to wpisane w swoje regulaminy i klepnięte przez Ministerstwo Finansów.

   Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.