About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Cezy

  Cześć ,
  Przestudiowałem Wasz artykuł na temat All-in ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie . Mieliśmy ostatnio gorącą dyskusję na „domówce” ,mało się turniej nie skończył przed czasem 😉 przy o to takim zagraniu :
  Gracz A bet ,gracz B zagrywa allin , gracz A odkrywa swoje karty i zaczyna polemizować czy sprawdzić czy nie , obserwując zachowanie rywala .
  Proszę o odpowiedź czy takie zachowanie jest dopuszczalne ,czy też oznacza automatyczny fold gracza pokazującego karty , najlepiej podparte jakimś paragrafem z regulaminu żeby raz na zawsze zamknąć temat .
  Pozdrawiam

  Reply
 2. 2

  Pablo

  W turnieju jest to tzw. open fold, mało tego nawet jakby nie pokazał a powiedział co ma na ręce i rzeczywiście byłaby to ta ręka to też nie może jej rozegrać.

  Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.