About the author

Related Articles

6 Comments

 1. 1

  Art

  Moj ulubiony bloger, tylko za rzadko pisze a ma takie dobre pióro

  Reply
  1. 1.1

   Radogoszcz

   Dzięki <3 Myślę że z 3 blogi z wyjazdów jeszcze będą w tym roku.

   Reply
 2. 2

  Martin

  Jak zawsze zajebiście się czyta. Choć nie ukrywam, że jakieś słabe wyniki z ostatnich Twoich blogów.
  Życie rega jest ciężkie. 6 strzałek w mainie, kilka w hajku i żadnego casha, coś musisz moim zdaniem poprawić w grze. 😉
  W szczególności jeżeli mówisz, że trafiasz świetne stoły z fishami, to musisz wtedy budować stacka a nie 5 razy się dokupywać.
  W innym wypadku nie ma co oceniać ludzi jako fishy, mega donków itp. Skoro nie jesteś w stanie tych rybek jeść, to może zamieniasz się w plankton. xD

  Reply
  1. 2.1

   Radogoszcz

   Z podróżniczych blogów dotąd (2x Praga, Ołomuniec, Estonia i Malta) na minus była tylko Malta, może za dużo marudzę i stąd takie wrażenie 😀 Albo faktycznie pora przejść na emeryturę i sobie darować wyjazdy :< Tak czy siak cieszę się że się podoba.

   Reply
 3. 3

  Valaquaz

  Świetny blog, uwielbiam go czytać i za każdym razem od razu po przeczytaniu sprawdzam kiedy można coś fajnego zagrać live.

  Reply
  1. 3.1

   Radogoszcz

   Dzięki ^^ Mam tak samo jak oglądam streamy, a potem na miejscu człowiek sobie przypomina jak gra na żywo wygląda naprawdę 😀

   Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.