O autorze

Powiązane artykuły

6 komentarzy

 1. 1
  Avatar

  DOMiN

  Andrzejku ?
  Napewno nie jeden z Legionów odwiedzi Bratysławę. A w nich kohorty wybitnych pretorian gotowych zawsze do walki. Ave

  Odpowiadać
 2. 2
  Avatar

  ATenZnowu

  Zastanawiałeś się może czy nie rzucić tych gier w… , albo nie grać przez dłuższy czas np miesiąc może dwa i zobaczyć co tam życie przyniesie? W tym czasie skupić się na czymś innym. Takie wyciszenie Rivera i pełniejsze wykorzystanie zasobów Andrzeja? Trochę tak kręcisz się w miejscu. Wkładasz w to dużo pracy, konstruujesz solid plany a koniec końców z wizytą przychodzi Sz. P. Torbicka. GL?
  Chociaż z drugiej strony nie wiem kto tu bardziej zawinił… Andrzej czy River ?

  Odpowiadać
  1. 2.1
   Avatar

   River1916

   W sytuacji, której sie znajduje gra jest dla mnie jednym z głównych elementów walki z samym soba, Gdyby nie powrót do pokera nie rozpoczeła by sie ta cała droga i walka o lepszego siebie. Jest to moja pasja i chce ją rzowijać i przy okazji rozwijac siebie. Wiem , ze jestem leniwym człwiekiem o niskim poziomie motywacji więc jakakolwiek przerwa skończy sie poddaniem. Pozdrawiam i dziękuje za wpis 🙂

   Odpowiadać
   1. 2.1.1
    Avatar

    ATenZnowu

    Trzymam kciuki kolego, kibicuję od początku!

    Odpowiadać
 3. 3
  Avatar

  jwpamaru

  Świetnie się czyta, powodzenia 😉

  Odpowiadać
 4. 4
  Eric

  Eric

  Trzymam kciuki River! Wybrałeś doskonałą książkę do pracy ze stroną mentalną. Prawda jest taka, że można się hartować tylko w walce i ćwiczeniach, a nie unikając wysiłku. Odejście od stołów pomaga, ale na 1-2 dni, jak każdy reset systemu, defragmentacja zwojów mózgu, żeby podejść do zagadnień i problemów ze świeżym spojrzeniem. Zresztą o tym też pisze Jared Tendler. Powodzenia!

  Odpowiadać

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2019 Copyright RailMe.com Portal ten prowadzony jest w języku polskim i adresowany do odbiorców polskojęzycznych zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z portalu jest zgodne z prawem. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.